dogmasters Pruszków

Skontaktuj się z nami
tel. 605 314 031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nauka Podstawowych Komend

Chcesz, by Twój pies chodził grzecznie na smyczy? Chcesz, by zawsze przybiegał na zawołanie? Chcesz, by gości witał grzecznie siedząc u Twego boku?

Jeśli marzysz o psie, który będzie za Tobą podążał i respektował ustalone reguły życia domowego, to kurs "Nauka Podstawowych Komend" jest dla Ciebie. Zajęcia odbywają się w małych grupach – do 6 psów – to ważne, bo pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta, a jednocześnie uczy psa zwracania uwagi na przewodnika w obecności innych czworonogów.

Pod okiem doświadczonego trenera dowiesz się, jak nakłonić psa do współpracy stosując skuteczne i etyczne metody. Odkryjesz, co jest najlepszą motywacją dla psa, poznasz efektywne techniki nauki nowych poleceń. Pracując regularnie przez 4 tygodnie nauczysz swojego ulubieńca podstawowych komend: siad, waruj, chodź (by szedł na luźnej smyczy), na miejsce, noga, nie rusz, do mnie. Podczas szkolenia dowiesz się, jakie zabawy są najlepsze dla Twojego psa i które z nich pomagają budować więź z czworonogiem. Odkryjesz bogactwo i możliwości komunikacji z psem, które sprawią, że Wasze relacje będą niezwykłe.

Po zakończeniu czterotygodniowego cyklu zajęć możesz kontynuować szkolenie z 10% zniżką, aż do uzyskania dyplomu.

Wydarzenie Data początku Lokalizacja Cena podstawowa